عضویت در انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران (آدمک) از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و از همان زمان آماده‌ی پذیرش اعضا بوده است.

با آغاز هشتمین سال فعالیت انجمن (۱۴۰۳)، پذیرش اعضای جدید برای این سال از ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ امکان‌پذیر است.

شرایط و انواع عضویتِ سال ۱۴۰۳:

  • عضویت به دو صورت «عضویت وابسته‌ی یک‌‌ساله» با نرخ ۸۸۰ هزار تومان و «عضویت وابسته‌ی شش‌ماهه» با نرخ ۵۵۰ هزار تومان خواهد بود.
  • اعضای وابسته‌‌‌ای که قبلا عضو بوده‌اند با تکمیل فرم «تمدید عضویت وابسته‌ی شش‌ماهه یا یک‌ساله» می‌توانند عضویت خود را تمدید کنند و در این صورت نام کاربری و گذرواژه تغییر نخواهد کرد.
  • عضویت، تنها به صورت آنلاین و با پر کردن فرم و پرداخت حق عضویت در وب‌سایت آدمک امکان‌پذیر خواهد بود و از تاریخ ثبت‌نام بنا به نوع عضویتِ خریداری‌شده به مدت شش ماه یا یک سال اعتبار خواهد داشت.
  • اعضای انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران علاوه بر امکان شرکت در نشست‌های رایگان انجمن (دست‌کم دو نشست در یک سال) و برخورداری از شرایط ویژه و تخفیف در برخی از کارگاه‌های آدمک، با دسترسی به بخش ویژه‌ی اعضا در وب‌سایت آدمک می‌توانند از مقاله‌ها و بازی‌های هر ماه استفاده نمایند.

از فعالیت‌های انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران از ابتدای تاسیس تا کنون، برگزاری کارگاه‌های کوتاه‌مدت تربیت مربی موسیقی کودک به صورت غیرحضوری و حضوری در تهران و شهرستان، برگزاری چهار دوره مربیگری بلندمدت با نگرش اُرف-شول‌وِرک، پانزده نشست نیم‌سالانه‌ی ویژه‌ی اعضا و قراردادن بیش از ۲۵۰ مقاله و بازی در بخش‌ ویژه‌ی اعضای انجمن در وب‌سایت آدمک بوده است.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌وِرک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

اگر شرایط عضویت پیوسته را دارا هستید، برای «عضویت پیوسته» به (اینجا) مراجعه نمایید.

شرایط و مزایای عضویت وابسته‌ی شش‌ماهه و یک‌ساله، و همچنین عضویت پیوسته در جدول زیر آمده است.