آغاز عضوپذیری انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران برای سومین سال (۹۸-۱۳۹۷)

با آغاز سومین سال فعالیت انجمن ۹۸-۱۳۹۷، پذیرش عضو برای این سال از ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ امکان‌پذیر است.

حق عضویت برای اعضای جدید ۱۲۰ هزارتومان و برای آن دسته از اعضای سال ۹۷-۱۳۹۶، که تا پایان شهریورماه ۱۳۹۷ اقدام به تمدید عضویت نمایند، مطابق با نرخ سال گذشته و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

عضویت سال جدید از ۱ مهر ۱۳۹۷ شروع و تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ادامه دارد.

از فعالیت‌های انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران در سال اول (۹۶-۱۳۹۵) و سال دوم (۹۷-۱۳۹۶)، برگزاری چهار نشست نیم‌سالانه‌ی ویژه‌ی اعضا و قراردادن ۲۴ مقاله و ۴۳ بازی در بخش‌ ویژه‌ی اعضای انجمن در وب‌سایت آدمک بوده است.

اعضای انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران علاوه بر امکان شرکت در نشست‌های رایگان انجمن (دست‌کم دو نشست در یک سال) و برخورداری از شرایط ویژه و تخفیف در کارگاه‌ها، با دسترسی به بخش ویژه‌ی اعضا در وب‌سایت آدمک هر ماه می‌توانند از مقاله‌ها و بازی‌های ویژه‌ی اعضا استفاده نمایند.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

پس از تأیید رسمی مؤسسه هنری «پندار پویای آدمک» توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ و فراهم آمدن شرایط لازم برای آغاز به کار، انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی آماده‌ی پذیرش بوده است.

* برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی انجمن، عضویت‌های متفاوت، شرایط و امتیازات مربوط به آن‌ها به (این‌جا) مراجعه نمایید.

* اگر تا کنون عضو انجمن نبوده‌اید، برای عضویت جدید به (این‌جا) مراجعه نمایید.

* در صورت تمایل به تمدید عضویت می‌توانید تا پایان شهریورماه ۱۳۹۷ به (این‌جا) مراجعه نمایید.