اولین کارگاه «شول‌وِرک در خانه» (مجازی – خرداد ۱۳۹۹)

اجبار خانه‌نشینی و تعطیلی کلاس‌ها چالشی اساسی را پیش روی مربیان موسیقی با نگرش شول‌ورک نهاده است. چگونه می‌توان مفاهیم آموزشی موسیقی را از راه دور و در فضای مجازی انتقال داد.

در این مجموعه کارگاه‌های مجازی (آنلاین) برای مربیان موسیقی کودک، با عنوان «شول‌وِرک در خانه»، مربیان آدمک تجربه‌ها‌ی خود را از برگزاری کلاس‌های موسیقی آنلاین بر اساس نگرش شول‌وِرک با شرکت‌کنندگان در میان گذاشتند.

اولین دوره از این مجموعه کارگا‌ه‌ها شامل ۴ ساعت آموزشی بود و در چهار جلسه‌ی یک‌ساعتی در چهار روز مختلف و تکرار آن در دو روز مختلف برگزار شد. هر کلاس شامل ۴۵ دقیقه‌ی آموزشی و ۱۵ دقیقه توضیح و پرسش و پاسخ بود.

 این کارگاه با حضور ۱۷۴ شرکت‌کننده از ۴ کشور ایران، کانادا، استرالیا و اتریش، از ۲۴ استان و ۳۷ شهر مختلف، در تاریخ ۱ و ۲ – ۸ و ۹ خرداد ۱۳۹۹ و تکرار آن در تاریخ ۱۰ و ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ به صورت مجازی (آنلاین) و با همکاری «آکادمی آنلاین ریتمیتیکا» برگزار شد و شامل ۴ ساعت آموزشی با عناوین مختلف عملی ) بود. در این کارگاه ۴ سرفصل «یک ایده چند بازی» (فرزان فرنیا)، «بازی‌سازی با موضوع» (دنا نعمت‌الهی)، «بازی‌سازی با قصه» (غزال بغدادی)، «یک بازی چند ایده» (نسترن کیمیاوی) به صورت عملی ارائه شد.

برای دیدن عکس‌های این کارگاه به «اینجا» مراجعه کنید.