دوره‌ی چهارم «دوره‌ی بلندمدت مربیگری آدمک با نگرش اُرف-شول‌وِرک»

آدمک چهارمین دوره از دوره‌ی بلندمدت مربیگری خود را از پاییز ۱۴۰۲ برگزار خواهد کرد.

در این دوره، افزون بر عرضه‌ی درس‌هایی برای بالا بردن سطح دانش و پرورش مهارت‌های لازم فردی مربیان، درس‌هایی نیز برای فراگیری و تمرین فرآیند آموزشی با نگرش اُرف-شول‌وِرک عرضه می‌شود. شرکت‌کنندگان در پایان دوره، پس از پشت‌سر گذاشتن آزمون‌های لازم و کسب امتیازات کافی، «مدرک پایانی مربیگری با نگرش اُرف-شول‌وِرک» را دریافت خواهند کرد.

«دوره‌ی بلندمدت مربیگری آدمک» شامل ۲۵۰ ساعت آموزشی است که در طول یک‌سال‌ونیم به صورت کلاس‌های حضوری و مجازی ارائه می‌شود. روز برگزاری کلاس‌های حضوری، پنج‌شنبه‌ها از صبح تا عصر در تهران (خانه هنر خرد) و شنبه‌ها از صبح تا عصر در (دفتر آدمک) و در بعضی مواقع به صورت مجازی (آنلاین) می‌باشد.

هزینه‌ی کلاس‌های آموزشی برای ورودی‌های دوره‌ی چهارم بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ هزار تومان برای هر ساعت آموزشی و میانگین ساعات آموزشی برای هر ترم (هر فصل) حدود ۵۵ ساعت برآورد شده است. پرداخت هزینه‌ی دوره به صورت فصلی و در هر فصل به صورت دو مرحله‌ای نیز امکان‌پذیر است.

پذیرش در این دوره مشروط به داشتن مدرک تحصیلات متوسطه یا بالاتر و کسب امتیاز کافی در آزمون‌های نظری و عملی ورودی و مصاحبه‌ی حضوری است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید «بروشور» دوره را مطالعه کنید.

مرحله‌ی اول آزمون ورودی

مرحله‌ی اول «آزمون تئوری موسیقی غربی» است که به صورت کتبی در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۶:۳۰ در تهران (خانه هنر خرد) برگزار می‌گردد.

مباحث این آزمون ریتم‌شناسی، فاصله‌شناسی، نشانه‌شناسی، آکوردشناسی، تُنالیته و مُدالیته می‌باشد و از هر کتاب یا منبع معتبر تئوری موسیقی غربی قابل مطالعه است.

لازم به ذکر است که ورود به مراحل بعدی آزمون منوط به قبولی در مراحل پیشین می‌باشد.

*نام‌نویسی برای این آزمون از روز یک‌شنبه ۱ مردادماه ۱۴۰۲ در وب‌سایت آدمک آغاز می‌شود و هزینه‌ی شرکت در آزمون ورودی ۲۰۰هزار تومان است.

مرحله‌ی دوم آزمون ورودی

مرحله‌ی دوم ارسال «فیلم نوازندگی -هر ساز ایرانی یا غیرایرانی- یا خوانندگی» تا تاریخ ۱۲ مردادماه به تلگرام آدمک خواهد بود.

شماره‌ی تلگرام آدمک: ۰۹۲۱۳۹۰۲۰۳۰

مرحله‌ی اول و دوم آزمون با هم بررسی و داوری می‌شوند و نفرات راه‌یافته به مرحله‌‌ی سوم متعاقبا اعلام می‌گردند.

لازم به ذکر است که ورود به مرحله‌ی سوم آزمون منوط به قبولی در مراحل پیشین می‌باشد.

مرحله‌ی سوم آزمون ورودی

مرحله‌ی سوم «آزمون سلفژ و مصاحبه‌ی حضوری» است که درتاریخ ۲۸ مردادماه برگزار خواهد شد و ساعت دقیق آن متعاقبا اعلام می‌شود.

برای آزمون سلفژ شرکت‌کنندگان باید بتوانند؛
 یک خط ملودی را در گام ماژور و مینور در کلید سُل بخوانند.
 یک خط ریتم را اجرا نمایند.

لازم به ذکر است که ورود به مرحله‌ی سوم آزمون منوط به قبولی در مراحل پیشین می‌باشد.

شرکت‌کنندگانی که امتیاز کافی برای قبولی در آزمون‌های مرحله‌ی اول و دوم را کسب کرده‌اند، می‌توانند در مرحله‌ی سوم آزمون شرکت کنند.