چهارمین کارگاه «شول‌وِرک در خانه» (مجازی – دی ۱۳۹۹)

اجبار خانه‌نشینی و تعطیلی کلاس‌ها چالشی اساسی را پیش روی مربیان موسیقی با نگرش شول‌ورک نهاده است. چگونه می‌توان مفاهیم آموزشی موسیقی را از راه دور و در فضای مجازی انتقال داد.

در این مجموعه کارگاه‌های مجازی (آنلاین) برای مربیان موسیقی کودک، با عنوان «شول‌وِرک در خانه»، مربیان آدمک تجربه‌ها‌ی خود را از برگزاری کلاس‌های موسیقی آنلاین بر اساس نگرش شول‌وِرک با شرکت‌کنندگان در میان گذاشتند.

چهارمین دوره از این مجموعه کارگا‌ه‌ها شامل ۴ ساعت آموزشی بود و در چهار جلسه‌ی یک‌ساعتی در یک روز برگزار شد. هر کلاس شامل ۴۵ دقیقه‌ی آموزشی و ۱۵ دقیقه توضیح و پرسش و پاسخ بود.

 این کارگاه با حضور ۱۲۷ شرکت‌کننده  از ۳ کشور ایران و آلمان و استرالیا، ۲۱ استان و ۴۰ شهر مختلف ایران، در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۹ به صورت مجازی (آنلاین) و با همکاری «آکادمی آنلاین ریتمیتیکا» برگزار شد و شامل ۴ ساعت آموزشی با عناوین مختلف عملی و نظری بود. در این کارگاه ۴ سرفصل «و دیگر صدای ما مثل قبل نبود!» (غزال بغدادی)، «کو گوش شنوا؟» (شهرزاد بهشتیان)، «بیا که بهار تو راهه» (دنا نعمت‌الهی)، «آشنایی با عروسک‌های ایران» (مسعود ناصری دریایی) به صورت عملی و نظری ارائه شد.

برای دیدن عکس‌های کارگاه به «عکس‌خانه» مراجعه کنید.